logo
arrow_backGeri

Saadet Partisi’nden İstanbul projesi: ‘Memleket İsterim’

Saadet Partisi İBB Başkan adayı Birol Aydın Bayrampaşa'da esnaf ziyaretinde bulundu. İstanbul'la ilgili projelerini anlatan Aydın, "Gönüllü olarak insanlarımızın kendi memleketlerine ya da tercih edecekleri memlekete gitme projelerini KİPTAŞ marifetiyle gerçekleştireceğiz" dedi.

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Birol Aydın, kentin nüfusunu azaltma projelerini KİPTAŞ marifetiyle gerçekleştirme vaadinde bulundu. Bayrampaşa Sebze Meyve Hali esnafıyla bir araya gelen Aydın, kahvaltı yaptığı İstanbul Halciler Derneği'nde yöneticilerin taleplerini dinledi, projelerini anlattı. Aydın, daha sonra partisinin İstanbul il başkanlığının da bulunduğu Saadet Plaza'da iş yerlerini gezdi, kırmızı karanfil dağıttı.

Burada yaptığı konuşmada, İstanbul'un, tekinsizliğin kol gezdiği bir hale büründüğünü savunan Aydın, daha iyi bir yaşamın mümkün olduğunu söyledi. Birol Aydın, "Göreve gelir gelmez ilk önce geçim sıkıntısından dolayı muzdarip olan ailelerin yaralarına merhem olmayı asli görevimiz olarak görüyoruz. Her şeyden önce okullarımıza aç karnına gidip gelen çocuklarımız kalmasın diye 'kantin kart' projemizi süratle devreye sokacağız." dedi.