logo
arrow_backGeri

MHP Nevşehir Başkan adayı Adnan Doğu’ya ilgi büyük

Nevşehir’de doğup büyümüş ve bu şehrin sorunlarını çok iyi bilen MHP Nevşehir Belediye Başkan adayı Adnan Doğu’ya vatandaşların ilgisi büyük.

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerde Nevşehir’de ki en güçlü adaylardan bir tanesi olan Adnan Doğu, büyük bir özveri ile çalışmalarını sürdürüyor. Bu Çalışmalarda özellikle Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın destek veriyor. Hal böyle olunca sahaya da ayrı bir renk geliyor. Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Adnan Doğu, çarşı merkezinin tamda göbeğinde uzun yıllar esnaflık ile uğraş vermesi nedeniyle sorunları çok iyi biliyor. Bu nedenle de özellikle esnaf kesimi Doğu’nun neler yapabileceğini biliyor.

Bu söylemler ise şu günlerde il genelinde konuşuluyor. Bu yüzden de Adnan Doğu ve ekibine gittiği her yerde büyük ilgi var. Hatta bu ilgi zaman zaman ise sevgi seline dönüşebiliyor.
Adnan Doğu şuana kadar 63 projesini kamuoyu ile paylaştı. 63 proje ile Adnan Doğu adaylar arasında en çok proje açıklayan isim oldu.