logo
arrow_backGeri

Didim CHP’de seçim coşkusu başladı

CHP Didim İlçe seçim ofisinin açılmasının ardından CHP Didim Belediye Başkan adayı Hatice Gençay, partilileriyle biraraya geldi.

Yerel halk konseri öncesinden partililerine seslenen CHP’li Gençay “Gün birlik günü, gün tek yürek olma günü.” Diyerek tüm kesimlerin desteğiyle rekor oyla seçimi kazanacakları mesajını verdi.

CHP Didim İlçe seçim ofisinin açılmasının ardından Partililer seçim coşkusunu yaşamaya başladı. CHP seçim ofisinin resmi açılışının ve tanıtım toplantısı öncesinde yerel halk konseri düzenlendi. Konser öncesinde CHP Didim Belediye Başkan adayı Hatice Genaçy partililerle biraraya geldi. Gençay’dan önce konuşan CHP Didim İlçe Başkanı Aşkın Atlı, Gençlik kollarından bu güne kadar partinin bir çok konumunda görev yaptığını hatırlatarak 31 Mart yerel seçimlerini kazanma noktasında herkese sorumluluk düştüğünü vurguladı.

CHP Didim Belediye Başkan adayı Hatice Gençay ise seçim çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ifade ederek “ “Didim benim evim sizler de ailemsiniz” şiarıyla çıktığımız bu yolda emin ve güçlü adımlarla ilerliyoruz ve daha da büyüyoruz. Her geçen gün partimizi yeniden iktidara taşıma yolunda bir tuğla daha ekleyerek, birleştirici güç olmayı sürdürüyoruz. Ülkemizin içinden geçtiği bu zorlu süreçte bir olmak, birlik olmak, şeffaf ve dayanışma içinde yerel yönetim anlayışını benimsemek her zaman ilkemiz oldu. Biz bu yolda hiç yılmadan yorulmadan hep birlikte omuz omuza yürümeyi onur ve gurur duyarak sürdürüyoruz. Attığımız her adım, tuttuğumuz her el Didim için en iyisini yapmak adına atılıyor. Gün birlik günü, gün tek yürek olma günü. Ve ben bugün bu coşku ile yapamayacağımız hiçbir şeyin olmadığına sonsuz inanıyorum. Biz çok güçlü bir aileyiz. Didim’e şeffaf hizmet sunmak ve bunu 5 yıl içinde taçlandırarak daha vizyonel bir yere taşımayı hedefliyoruz. Bugün secim ofisimizi sizlerle bir aradayız. Bugün seçim ofisimizi açıyor olmak adımlarımızın ve yapacaklarımızın daha ilk adımı.

Projelerimiz, hedeflerimiz ve varmak istediğimiz yolumuz var. Seçime çok az bir zaman kaldı. Bu süreyi hep birlikte en iyi şekilde geçireceğimizden eminim. Sizlerin desteğiyle seçimi rekor oyla kazanacağımızdan şüphemiz yok.” dedi.

Konuşmanın ardından CHP’li Gençay, İlçe Başkanı Atlı ve ilçe yöneticileriyle partilileri selamladı. Ardından yerel halk sanatçıları söylediği parçalara partililer eşlik etti.